servatwaybanner

موتور برق ژنراتور برق لیست قیمت برترین برندها نید صنعت

قیمت موتور برق بنزینی، از رنج 4 میلیون تا 180,000,000 میلیون شروع می شود.

موتور برق

موتور، مولد برق، تنظیم کننده ولتاژ و مخزن سوخت مهمترین اجزای موتور برق هستند. در یک نگاه کلی هر دستگاه موتور برق از دو بخش اصلی تشکیل شده ‌است. بخش موتوری که وظیفه تامین توان مکانیکی را دارد و بخش الکتریکی که قرار است این توان مکانیکی را تبدیل به انرژی الکتریسیته نماید. با این تعریف، هر موتور برق دارای بخش‌های کلی از موتور و آلترناتور است.

خرید موتور برق سایلنت

موتور برق هیوندای سایلنت، در رده موتور بر ق های متوسط می باشد اما به دلیل شهرت برند هیوندای ، قیمت موتور برق بنزینی هیوندای سایلنت، کمی بیشتر از کیفیت آن می باشد.

یعنی با مقدار سوخت مساوی موتوربرق های گازوییلی مدت زمان بیشتری کار ‌می‌کنند و از این لحاظ به صرفه‌تر هستند. اکنون به اینکه کدام موتور برق بنزینی یا دیزلی مناسب کار ما میباشد، میپردازیم.

تعویض روغن موتور برق چه زمانی باید انجام شود؟

خرید موتور برق یکی از مهم‌ترین کارهایی هست که در مکان‌هایی که دسترسی به برق نداریم می‌باشد. پرمصرف‌ترین نوع موتور برق، موتور برق بنزینی می‌باشد که در جاهایی استفاده می‌شود که به گاز دسترسی نیست.

حجم موتور مدل LT1200B برابر 93/5 سی‌سی است و ظرفیت مخزن سوخت 6 لیتر انتخاب شده است. در نگاه اول ممکن است ظرفیت مخزن سوخت بسیار کوچک و ناکافی به نظر برسد اما با توجه به توان خروجی پایین این مدل، مصرف سوخت آن نیز پایین بوده و نیاز به مخزنی بزرگ وجود ندارد. همچنین علت دیگر کاهش ظرفیت مخزن سوخت در مدل LT1200B، کاهش حجم و وزن نهایی محصول است. موتور برق مناسب برای باغ گازوئیلی (موتور برق دیزلی) عملکرد این نوع موتور برق‌ها مانند دیزل ژنراتور در ابعاد کوچک می‌باشد.

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما
این وب‌سایت تنها از تکنولوژی هوش مصنوعی برای تولید محتوا استفاده می‌کند و ما هیچ گونه توصیه‌ای برای استفاده از آن نداریم.